Käytämme evästeitä (cookies) käyttäjäkokemuksen parantamiseksi ja käyttötilastojen keräämiseksi.

Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön. Lisätietoja

x
Suomen Geoparkien messuosasto

Geopark-yhdistyksen jäsenille näkyvyyttä

12.04.2019

Lauhanvuori-Hämeenkangas Geopark ry:n jäsenille tarjotaan näkyvyyttä eri kanavissa ja tilaisuuksissa. Yhdistyksen some-kanavissa jaetaan aktiivisesti myös jäsenten kuulumisia, ja messuille otetaan jäsenten esitteitä mukaan sekä kerrotaan heidän tarjonnastaan.

Seuraavat messut, joissa Geoparkilla on osasto, on Retkelle-messut Jyväskylässä 27.-28.4.2019 (osasto B662). 

Kesällä osallistumme Pirkanmaan Erämessuille 7.-9.6.2019 Parkanossa. Tulossa on myös muita tapahtumia ja markkinoita, joissa olemme mukana. Alamme lisäksi valmistella osallistumista ensi vuoden Matkamessuille tammikuussa.

Yhdistyksen jäseneksi pääset liittymään tästä linkistä: https://www.lauhanvuoriregion.fi/…/yhdistys/liity-jaseneksi/

Kuva on kansainvälisestä Geopark-konferenssista Italiasta 2018, jossa meillä oli yhteinen messuosasto Salpausselkä Geopark-projektin kanssa. Kuvan otti Päivi Sieppi.